Super ceny !

2014-03-11
Kupuje w progames regularnie części do boxerow i sprawdzałem niejednokrotnie w rożnych serwisach i takich dobrych cen za części nie ma nikt inny.
Zbyszek

Recomiendo

2013-07-01
Hace un año, compré cinco máquinas de parque de atracciones. Transporte llegó rápidamente, máquinas son atractivas e impecable. contacto agradable y rápido . Yo recomendaría esta empresa.
Alejandro Lobo

Polecam firme

2013-06-13
Zakupiłem Boxer Easy dwa lata temu i jestem zadowolony z tego jak urządzenie funkcjonuje, do tej pory jeszcze nie był potrzebny jego serwis, poza tym jest gwarancja co jest ważne w tym biznesie. Jak najbardziej polecam ten model z uwagi na jego niezawodność i wysoką jakość użytych materiałów, które szybko się nie zużywają. Kompleksowa obsługa i szybka wysyłka w niskiej cenie.
Krzysztof,
AAG Entertainment

Super!!!

2012-11-16
Witam. Zamówiłem gruszkę i muszę powiedzieć ze jestem miłe zaskoczony, wysyłka expresowa i towar zgodny ze zdjęciem i opisem. Polecam progames w 100%
Radek

Polecam

2012-04-24
Witam. W zeszłym roku kupiłem boxer multi od firmy progames, tuz po gwarancji uszkodził się wrzutnik monet, jeden mail, wpłata, wysyłka, to wszystko w ciągu 3 dni . Rewelacja, polecam wszystkim.
Piotr Pomorze