24.03.2017 – Dziękujemy za odwiedzenie nas w Palacongressi, Riccione, Włocy

 
Expo FEE 2017 w Palacongressi, Riccione we Włoszech dobiegło końca. Dziękujemy firmie Harding za jej wkład i ogrowną pomoc http://harding.it/. Poznaliśmy wiele wspaniałych osób i każdemu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że będziemy wracać do Włoch jeszcze nie raz.


 

24.03.2017 – Dziękujemy za odwiedzenie nas w Dallas Convention Center, USA, Dallas

 
AEI 2017 w USA, Dallas dobiegło końca. Było to dla nas niesamowite doświadczenie i jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że mogliście być tam z nami. Dziękujemy wszystkim z osobna za ogromne zainteresowanie i za poświęcony czas na zobaczenie naszych automatów bokserskich. Już nie możemy się doczekać kolejnej wizyty w USA.


 

19-22.04.2016 – ProGames na DEAL, Dubaj

 
Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom za poświęcony czas, aby odwiedzić nasze stoisko podczas targów w Dubaju w dniach 19-21 kwietnia 2016. Byliśmy jedyną firmą z Polski, która produkuje maszyny do celów rozrywkowych. To była wielka przyjemność poznać Was osobiście. Dziękujemy za dzielenie się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami z nami. Mamy nadzieję, że jesteście bardzo zadowoleni z wizyty i gościnność na naszym stoisku.


 

21.03.2016 – Dzięki za odwiedzenie ProGames na ENADA Primavera Spring

 
ENADA Primavera Spring in Rimini came to an end. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stanowiska. Każdy miał okazję zagrać na naszych nowych ręcznie malowanych boxerach, automatach rozrywkowych Double Strike i naszym najnowszym produkcie Boxer Devil. To była przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w tylu inspitujących spotkaniach i konwersacjach. Mamy nadzieję, że wam również spodobały się targi i pamiętajcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji, nie wahajcie się z nami skontaktować:)


 

22-24.01.2016 – ProGames na Interschau Augsburg 2016

 
Na styczniowych targach w Augsburgu został zaprezentowany nasz Boxer Champion. Nasza maszyna boxerska zabawiała gości aż do wieczora.


 

Dziękujemy za odwiedzenie nas na EAG 2016 w Londonie

 
Expo EAG 2016 w Londynie dobiegło końca. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w wielkiej międzynarodowej imprezie branży rozrywkowej. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili czas, aby odwiedzić stoisko naszej firmy. Ponadto było bardzo miło zobaczyć, że nowe produkty prezentowane specjalnie na EAG, Double Strike i Double Strike Gift („Comboboxer” łączący boksera i kicker w jednej maszynie) na naszym stoisku cieszyły się dużą popularnością wśród klientów. Mamy nadzieję, że Expo EAG w Londynie był wielkim sukcesem dla Was również.
 
Czekamy na spotkanie z wami wszystkimi w przyszłorocznej imprezie z branży rozrywki! Do zobaczenia wkrótce!


 


ProGames na Euro Attraction Show

 
Nasze pierwsze doświadczenie z targami rozrywki okazały się niezwykle cennym doświadczeniem. Atrakcje Euro Show w Göteborgu w dniach 06-08.10.2015r. odwiedziły tysiące osób i zakończyły się wielkim sukcesem. Lokalizacja Liseberg tuż obok centrum wystawowego i kongresowego była doskonałą decyzją zdaniem wystawców jak i samych gości. Cała impreza okazała się niezwykle inspirująca, praktyczna i bardzo przyjemna dla wszystkich uczestników. Jesteśmy wdzięczni IAAPAEurope, natomiast co było dla nas naprawdę istotne, że mieliśmy szansę aby spotkać się z tak wieloma z Was.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za obecność na targach i do zobaczenia za rok!